Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Birşeyleri çok sıkı tutmanız ,onun elinizde daha fazla kalmasını değil,kayıp giderken avuçlarınızın yaralanmasını sağlar.

Eckhart TOLLE

Hesabım yada profile menüsü kullanım akışı

HESABIM / PROFİL / HESABIM

Adı-Soyadı / Kullanıcı Adı / E-Mail / Şifre / Şehir-İlçe bilgilerini girmek suretiyle oluşturduğunuz hesabınızda bu menüde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz..

E-Posta bilgisi ;  üyelik sırasında aktivasyon sağlamak, sisteme giriş yapabilmek ,gerektiğinde iletişime geçmek amacıyla istenmektedir. Geçerli bir mail adresi olmak durumundadır.

Adı-Soyadı / Şehir-İlçe bilgileri gerektiğinde tarafınıza kesilecek fatura için gerekmektedir.

HESABIM / PROFİL / MORAT PUAN YÜKLE

Sitemizde kapalı menüleri açıp yararlanmak için MORATPUAN'a ihtiyacınız vardır..

MORAT Puan 2 şekilde elde edilebilir.

a) Sitemizde bulunan reklam videolarından 3 tane izleyerek 1 MORAT Puan elde edebilirsinzi.

b) Video izlemek istemezseniz belirlenmiş 3 tane paketten birini tercih ederek sipariş vermiş olursunuz,akabinde ilgili hesap numarasına paket bedelini iletirseniz MORAT PUAN elde edersiniz.

HESABIM / PROFİL / SİPARİŞLERİM

Bu menüde şu ana kadar verdiğiniz siparişleri görüp,takip edebilirsiniz.