Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Birşeyleri çok sıkı tutmanız ,onun elinizde daha fazla kalmasını değil,kayıp giderken avuçlarınızın yaralanmasını sağlar.

Eckhart TOLLE

Öneriler

 Yarışan at sayısı kadar kazanma ihtimali olan at var demektir. Aksini iddia etmek mantıksızlıktır.

 Kendinizi bir arkadaşınızın veya hiç tanımadığınız bir izleyicinin fikirlerinden etkilenmiş olarak bulmayın. Mümkünse kimseyle fikir alışverişi yapmayın.

 Uzman bildiğiniz bir yorumcunun fikirlerini dinleyip, kararınızı kendiniz verin.

 Bu spordan para kazanmayı değil, eğlenmeyi ana amacınız olarak belirleyin.

 Ne zaman her yarışa oynama isteği duymaya başladıysanız ,eğlenmekten ziyade sinirinizin bozulduğunu hissetmeye başladıysanız anlayın ki bu ortamdan vedalaşma zamanınız gelmiştir. Çünkü artık sporla ilişiğiniz kalmamış demektir.

 Emek harcamak ve konuyu bir mantık çerçevesine yerleştirerek karar vermek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

 Pırıl pırıl , kaslı, kuvvetli,heybetli, asil bir hayvanın kısa bir süreliğine sana ait olmuşcasına bağlılığın ne kadar kuvvetli bir duygu olabildiğinin farkına varıp, bunun tadını çıkarmayı unutmayın.

 Bir an bu büyük camianın parçası olmanın, o anı paylaşmanın farkına ve zevkine varın.

 Sizlere herhangi bir şey taahhüt etmiyoruz. Sadece bir pencere açıp sıradanlıktan kurtulmanızı sağlıyoruz.

 Buradan yararlanmanız sonucu başarı, başarısızlık, sorumluluk doğal olarak sizlere aittir. Zira irade sahibi ve karar verici sizlersiniz.