Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Seveceğin bir iş seçersen,yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın.

KONFÜÇYÜS

Sık Sorulan Sorular

SORU 1: Sosyal medyada yayınladığınız yüksek ganyanları gösteren görseliniz ne ifade ediyor,sitede nerede yayınlanıyor?

Bu görsellerde web sitemizin KİM GELİR Menüsünde  önceki günden yayınlanan sınıflandırmalar içerisinde gerçekleşmiş , 5 ve yukarı ganyanlı doğru tahminler duyurulmaktadır.

SORU 2 : Şablonların mantığı ve amacı nedir ?

Şablonlarımız olduğu gibi oynansın diye değil, bir eleme olarak yol göstersin diyedir Sitemiz uzmanları ilgili günün yarışlarına ait gerekli çalışmaları yaparak  Banko -Favori-Plase-Sürpriz şeklinde sınıflandırılmış bir tablo sunmaktadır. Siz kullanıcılarımız kendi risk anlayışınıza ve bütçenize göre ister favori ağırlıklı bir kupon, ister sürpriz ağırlıklı bir kupon yapabileceksiniz. Buna göre hem emek harcanmış bir çalışmadan yararlanacaksınız hem de kendi katkılarınızı da verebileceksiniz.

SORU 3 : Sitenizde şablon ve hazır kupon dışında kendimizin çalışma yapacağı alanlar neresidir?

Sitemizde üyelik tesis ederek ; SEN YARIŞTIR menümüzde galopları , geçmiş yarış sıralamalarını ,yarışacak atların geçmişte birbirleri ile yaptıkları yarışların mukayeselerini , istediğiniz kriterde sıralatıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca yapılan bu mukayeselerin ötesinde bu orijinal sıralamaya ilave olarak UZMAN GÖRÜŞLERİNİ veya kendinize ait fikirleri de KİŞİSEL İYİLEŞTİRME KATSAYISI kullanarak yeni bir liste elde edebilirsiniz..

SORU 4 : KİM GELİR Menüsü nasıl çalışır,nasıl bir sonuç verir?

KİM GELİR menümüzde ise ağırlıklı galoplarla işleyen bir algoritma ile MORAT-FAVORİ-OLABİLİR-BİR İHTİMAL-GELEMEZ  şeklinde bir sınıflandırmayı elde edebilirsiniz. Bu çalışma, altılı ganyan için kupon oluşturmaktan ziyade ilgili yarışın atları hakkında fikir verecek bir  sınıflandırmayı ifade eder. Özellikle OLABİLİR ve BİR İHTİMAL sonuçlarında yüksek ganyan aranabilir.

SORU 5: Nasıl üye olabilirim ?

www.morat.com.tr adresine girip , GİRİŞ YAP&ÜYE OL menüsünü seçtiğinizde gerekli bilgileri doldurmak suretiyle üye olunabilir. Bilgiler tamamen sitemiz için gerekli olup,dışarıya bilgi akışı söz konusu değildir.

SORU 6 : Site kullanımı paralı mıdır ?

KİM GELİR - SEN YARIŞTIR – TAHMİN – PUANLI BÜLTEN menülerimizi isterseniz reklam videosu izleme karşılığında ücretsiz olarak ; isterseniz satın aldığınız MORAT PUAN  karşılığında ücretli olarak takip edebilirsiniz.HESABIM / MORAT PUAN YÜKLE menüsü size gerekli akışı sağlayacaktır.

SORU 7 : Para ödemeden SEN YARIŞTIR - KİM GELİR- PUANLI BÜLTEN – TAHMİN  menülerinden nasıl yararlanırım ?

Bunun için HESABIM Menüsünün içinde MORAT PUAN Yükle menüsünden yararlanarak günde 3 adet video izleyip 1 MORAT PUAN kazanabilirsiniz. Daha sonra sitemizin en üstünde bulunan SİSTEMİ KULLAN işaretlemesi ile sisteme giriş yapabilir ve bu menüleri ücretsiz kullanabilirsiniz.

SORU 8 : Video izlemekle uğraşmadan parası ile SEN YARIŞTIR – KİM GELİR – PUANLI BÜLTEN – TAHMİN  menülerinden nasıl yararlanırım ?

Üye olduktan sonra sitenin en üstünde bulunan GİRİŞ YAP bölümünden kullanıcı adı ve şifre girerek hesabınızın içine girebilirsiniz..HESABIM menüsüne girdiğinizde MORAT PUAN YÜKLE bölümünden TL yükleme işlemlerini başlatıp ilgili hesabımıza EFT yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz sipariş numarasını info@morat.com.tr  adresine mail atmanız durumunda  yatırdığınız tutar hesabınıza tanımlanacak ve kullanım sağlayabileceksiniz.                                                         (Hesabım menüsü – MORAT PUAN Yükle –PAKET SEÇ (örneğin Gelişmiş Paket) – SİPARİŞ OLUŞTUR - onayla ve sayfada çıkan banka bilgilerine sipariş ettiğiniz tutarı yatırın....Aşamalar bu şekilde)

SORU 9: Şifre kilitlenmeleri veya herhangi bir soru ihtiyacı için hangi kanallardan ve hangi saat aralığında bilgi ve yardım alabileceğim?

info@morat.com.tr mail adresimize veya sosyal medya  mesaj kutularımıza bırakacağınız sorularınız 09.00-21.00 saatleri arasında gecikmeden cevaplandırılır.

SORU 10 : Menülerle ilgili daha detay bilgilere nasıl ulaşabilirim ?

Sitenin altında BİLGİLENDİRME Menüsünün içinde KULLANIM Başlığına tıklayarak metin halinde en detaylı kılavuza ulaşabilirsiniz. Yine ilgili menüye girdiğinizde MENÜ AÇIKLMASI ve KULLANIMI başlığı içinde tüm bilgilendirme mevcuttur.Ayrıca sitemizin sağ alt köşesinde bulunan YARDIM butonuna basarak da VİDEO olarak detaylı kılavuzu izleyebilirsiniz.

SORU 11: Sitenin genel yaklaşımı nedir ?

Sitemiz, kumar mantığına aykırı, saygın, konuyu eğlence aracı olarak görüp, emek harcayan, çalışan , polemiğe girmeyen ve her atın kazanma şansı olduğunun bilincinde olan katılımcılar için uygundur.    https://www.morat.com.tr/morata-neden-gerek-duyuldu/   linkimizden daha açıklayıcı politikamız okunabilir.

SORU 12 : Kişisel  Verilerimiz Korunmakta mıdır?

https://morat.com.tr/kisisel-verileri-koruma  linkimizden gerekli bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Bu konu ile ilgili bir endişe taşımanıza gerek yoktur. Zaten üyelerimizden ASGARİ düzeyde zorunlu bilgileri talep etmekteyiz.

SORU 13 : Nasıl şifre değiştirebilirim ?

Bu linkimizden (HESABIM menüsü-PROFİL başlığı) şifrenizi değiştirebilirsiniz..Şifrenizde yaşanan kilitlenmeler için info@morat.com.tr  e-posta adresimize durumu bildirebilirsiniz.

SORU 14 : Şifremi unuttuysam ne yapmam gerekir?

Şifrenizin unuttuğunuz için hesabınıza giremiyorsanız GİRİŞ Menüsüne girerek ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna basarak bize bunu bildirmiş olursunuz.Akabinde mail adresinize gelen şifre belirleme ekranından yeni şifre belirleyebilirsiniz.

SORU 15: Hazır kuponların yaklaşımı nedir?

Çalışma, şablon bakma gibi yaklaşımı benimsemeyen ve hazırlanmış kuponu yatırmak isteyen kullanıcılarımız için birkaç mantıkla hazırlanmış hazır kuponlardan EKONOMİK ve GENİŞ altılı hazır kuponları  parasal duruma göre seçenek ortaya koyar. AYKIRI HAZIR KUPON ise daha sürpriz ağırlıklı bir oyunu ifade eder.. ALTERNATİF hazır kupon ise başka bir algoritmik çalışma ile hazırlanır.

SORU 16: Tüm Faktörler Puanlısı neyi ifade eder ?

Malumunuz yarışlar birçok değişkeni içinde barındırır. Yarış sonuçlarını etkileyebileceğini düşündüğümüz 10 adet kriteri rakamsal olarak işleme tabi tutup 100 üzerinden elde edilen puanlamayı ifade eder.

SORU 17: Yayın saatleri nasıldır ?

Ertesi günün verileri yaklaşık 17.00 'de yüklenmiş olmaktadır.

SORU 18: Sanal Altılı neyi amaçlar ve nasıl işler ?

Sitemize üye olan kullanıcılarımızın yararlanabileceği bu menümüzde site üyeliği gerçekleştiğinde ve sonrasında her ay başlarında kullanıcılarımızın hesaplarına 8.000 SANAL PARA yüklenir. Bu sanal para ile kullanıcılarımız ay boyunca kendilerini denemek  ,tecrübe kazanmak ve bir yarış içinde bulunmak için sanal olarak altılı oynayabilirler. Aylık olarak yapılacak değerlendirme neticesinde aylık kazanç birincisi açıklanacak ve belirtilen bir hediyemizi kazanacaklardır.