Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Birşeyleri çok sıkı tutmanız ,onun elinizde daha fazla kalmasını değil,kayıp giderken avuçlarınızın yaralanmasını sağlar.

Eckhart TOLLE

9 Ocak ANTALYA Koşuları

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

At Yarışlarında risk anlayışınıza ve bütçenize göre ister favori ağırlıklı bir kupon, ister sürpriz ağırlıklı bir kupon yapabilirsiniz.. Kendi emek ve gözlemlerinizi de katmayı unutmayınız.BOL ŞANSLAR..
Yapılan çalışmada tek at çıkmıyorsa,sizleri yanıltma pahasına tek at vermek gibi bir anlayışımız yoktur.Bu durumda o yarışa oynanmaması sonucu çıkarılabilir..