Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Nezaket insana para kazandırmaz ama her şeyi satın alır.

MONTAIGNE

AKDENİZ DERBİSİ BUGÜN ADANA'DA KOŞULUYOR

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Akdeniz Derbisi Pazar günü koşuluyor

2024 yılının ikinci G1 heyecanı bu kez Adana Yeşiloba Hipodromu'nda,
7 Nisan Pazar günü saat 
20.00'de gerçekleştirilecek.

Adana sezonunun 42. yarış gününde, 4+ yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olarak düzenlenecek yarış, 2100 metre mesafe üzerinden kum pistte yapılacak.

Yarışla ilgili tahminleri sitemizde bulabilirsiniz..MORAT, yazar şablon,morat şablon,hazır kupon,uzman puanlaması,tüm faktörler puanlaması ie hazır bilgiler verirken puanlı bülten ve sen yarıştır menüleri ile de çalışma yapma olanağı sağlamaktadır.