Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Seveceğin bir iş seçersen,yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın.

KONFÜÇYÜS

Cumhuriyet ve Cumhurbaşkanlığı Koşuları Ankara'da Koşuluyor

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Yılın son G1 yarışları Cumartesi günü
Ankara
'da koşulacak

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız hafta sonunda 75. Yıl Ankara Hipodromu birbirinden önemli mücadelelere ev sahipliği yapacak. 2023 yılının son G1 yarışları niteliğindeki Cumhuriyet ve Cumhurbaşkanlığı Koşuları 28 Ekim Cumartesi günü büyük bir coşkuyla gerçekleştirilecek.

43. Cumhuriyet Koşusu (G1/DHT) - 16.30

3+ yaşlı safkan Arap atlarına mahsus olarak Cumhuriyetimizin 100. yılında koşulacak yarış, 1600 metre mesafe çim pistte gerçekleştirilecek.

43. Cumhuriyet Koşusu'nda piste çıkacak safkanlar şu şekilde sıralanıyor;


Geçen sene yaılan bu koşuyu KIYICI isimli at kazanmıştı..

85. Cumhurbaşkanlığı Koşusu (G1) - 16.00

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarının zafer için piste çıkacağı prestijli mücadele, 2400 mesafe üzerinden 75. Yıl Ankara Hipodromu'nun çim pistinde gerçekleştirilecek.

85. Cumhurbaşkanlığı Koşusu'nda start alacak safkanlar şu şekilde sıralanıyor;

Geçen sene yapılan bu koşuyu FINAL DANCE isimli at kazanmıştı..

Bu iki önemli yarışla ilgili programı , tahminleri sitemizde bulabilirsiniz..

YARIŞ PROGRAMI