Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Birşeyleri çok sıkı tutmanız ,onun elinizde daha fazla kalmasını değil,kayıp giderken avuçlarınızın yaralanmasını sağlar.

Eckhart TOLLE

Diyarbakır Yarışları Ertelendi

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Diyarbakır At Yarışlarında 16.12.2023 tarihinde yapılacak 5. yarış günü, devam eden yoğun sis nedeniyle yarışların koşturulmasına uygun olmadığından , ertelenerek 19.12.2023 tarihinde koşturulmasına Komiserler Kurulu tarafından karar verilmiştir.

Bu koşular üzerine oynanan biletlerin iadesine başlanmış olup bugün oynanan biletler 19 Aralık Salı günü geçerli olmayacaktır.