Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Önemli bir problemde yetkiniz olmadığı halde size danışılıyorsa ,kahramanlık yapmayın. Muhtemelen olaya çözüm değil,suçlu aranıyordur.

Erich FROMM

EGE Derbisi Pazar Günü Koşuluyor

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Yılın ilk G1 yarışı olan ve 62.’si koşulacak Ege Derbisi'nin kesin kayıtları  belli olduİzmir Şirinyer Hipodromunda 17 Mart Pazar günü koşulacak yarışta 4+ yaşlı 12 safkan İngiliz atı zafer için piste çıkacak.

2100 metre mesafe kum pistte gerçekleştirilecek bu prestijli koşuya; Bikati, Bustany, Delawera, Kayı Beyi, Mavi Kılıç, Oğlum Doruk, Utkucuk, Vaiz, Dragon Fire, Jefe De Jefes, Mahanta ve Rintintin isimli safkanların kaydı yapıldı.