Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

İnsanlar zayıf oldukları için değil,çok uzun süre güçlü oldukları için ağlarlar.

Erkek ve Dişi Tay Deneme Koşuları

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

98. Gazi Koşusu öncesi safkanlar Erkek ve Dişi Tay Deneme Koşularında boy gösterecek. Yarışlardan bir gün önce tüm tahmin ve verileri sitemizde bulabilirsiniz..

Canlı yayın için https://morat.com.tr/canli-yayin linkimizi kullanabilirsiniz..

Dişi Tay Deneme (G1/D)  Saat: 18:00

3 yaşlı dişi safkan İngiliz tayları için sezonun en kritik sınavlarından bir tanesini teşkil eden Dişi Tay Deneme, bu yıl 69. kez 19 Mayıs Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 1600 metre mesafe üzerinden çim pistte gerçekleştirilecek.

Erkek Tay Deneme (G1/E)  Saat: 16:00

19 Mayıs Pazar günü İstanbul programında koşulacak bir diğer Klasik yarış ise Erkek Tay Deneme olacak. 98. Gazi Koşusu öncesinde 3 yaşlı safkan İngiliz taylarının güçlerini sınayacakları yarış, 1600 metre mesafe çim pistte gerçekleştirilecek.