Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Önemli bir problemde yetkiniz olmadığı halde size danışılıyorsa ,kahramanlık yapmayın. Muhtemelen olaya çözüm değil,suçlu aranıyordur.

Erich FROMM

ESKİ VERSİYONDAKİ TL VE KONTÖR BAKİYELERİNİZİN DÖNÜŞÜMÜ

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Eski sistemde kullanım başına 1,90 Tl ve 7 kontör düşüyordu.. Yeni sistemde bu kavralmlar yok .Kullanım başına 1 MORAT PUAN eksiliyor.. ..

Bakiyelerinizin yeni versiyona yani MORATPUAN'a aktarımı, kullanabileceğiniz miktar üzerinden gerçekleşmiştir. Bir başka deyişle hesaplama şu şekilde gerçekleşti : 
MP(Morat Puanı) = (TL Miktarı / 2) + (Kontör Miktarı / 7) 
Hesaplama sırasında küsüratlar yukarı tamamlanmıştır. 

Eski şartlarla sistemi kaç kez kullanabiliyorsanız, şimdi de o sayıda kullanabilir durumdasınız. Kazanılmış haklarda bir eksilme olmadı..

Bilginize sunarız..