Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Önemli bir problemde yetkiniz olmadığı halde size danışılıyorsa ,kahramanlık yapmayın. Muhtemelen olaya çözüm değil,suçlu aranıyordur.

Erich FROMM

GAZİ KOŞUSU ÖN BİLGİLENDİRME

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

GAZİ KOŞUSU ÖN BİLGİLENDİRME

30 Haziran 2024 Pazar günü 17.15’te yapılacak 98.Gazi Koşusuna ait bilgi ve değerlendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Önceki senelerde bir veya iki favori gösterebildiğimiz Gazi Koşularında bu sene çok öne çıkan bir at bulunmamakta. Atlar birbirine çok yakın performanslarda ve birbirlerinden bariz şekilde ayrışamıyor. Yarışın da 2.28.00 -2.29.00 arası derecede bitmesi yüksek ihtimal.

Yarışın gidişatına bakacak olursak ;  Festival Fever – Rıde the Lightning – King Davut – Iron Sky – Wolf Seyfo – Dragon Flame – Tor Gold isimli atların ön grupta  ,Borrego – Zızka – Mr Baybars – Giz – Mangusta – Cesur Ali – Bosetti – Ohrid İncisi – Blue Sunset – Countach – Look at the Star isimli atların orta grupta yer tutacakları ,  orta grubun arkasında ise Madras – Son of Cooger – Severus Snape – Tachyon isimli atların olacağı tahmin ediliyor.

Start istatistikleri şu şekilde ;

1-5 start              : 14 birincilik

6-7 start              : 11 birincilik

8-10 start            : 3 birincilik

11-15 start         : 6 birincilik

16-18 start         : 0 birincilik

19-22 start         : 7 birincilik

Gazi Koşusuna katılacak atlar ve muhtemel jokeyler şu şekilde oluştu.

Gazi Koşusuna katılacak atların katıldıkları önemli yarışlar ve provalardan elde ettikleri sonuçlar şu şekilde:

Bu bilgiler ve gözlemlerimiz neticesinde 98.Gazi Koşusuna ait oluşturduğumuz şans tablosu şu şekilde : 

Pazar günü yapılacak koşuya ait uzman tahminleri, bülten değerlendirmesi ,son galopları ,karşılaştırmalı analizleri ve hazır kuponlar Cumartesi günü sitemizde yayınlanmış olacaktır.Mutlaka takip ediniz..

Yarışı da canlı olarak BURADAN izleyebilirsiniz..