Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

İnsanlar zayıf oldukları için değil,çok uzun süre güçlü oldukları için ağlarlar.

Mehmet Akif Ersoy Koşusu

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Yarışçılığımızın derbisi Gazi Koşusu yaklaşırken 3 yaşlı erkek ve dişi safkan İngiliz tayları son provalarına çıkmaya hazırlanıyor. 8 Haziran Cumartesi günü Ankara'da Mehmet Akif Ersoy ve İbrahim Kirazoğlu Koşuları ile startı verilecek olan heyecan dolu hafta sonu programı 9 Haziran Pazar günü İstanbul'da Kısrak ve Sait Akson Koşuları ile kapanışı yapacak.

Mehmet Akif Ersoy Koşusu (G2)

İstiklal Marşımızın yazarı merhum Mehmet Akif Ersoy adına koşulacak yarışta 3 yaşlı safkan İngiliz tayları 2200 metre mesafe üzerinden çim pistte gerçekleştirilecek.

Mehmet Akif Ersoy Koşusu'na kayıt olan safkanlar şu şekilde sıralanıyor;

Yarışlara ait tahminlerimizi ve çalışma verilerini yarışlardan bir gün önce sitemizde bulabilirsiniz..

Yarışları izlemek için ise LİNKİMİZDEN yararlanabilirsiniz..