Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

İnsanlar zayıf oldukları için değil,çok uzun süre güçlü oldukları için ağlarlar.

Sait Akson ve Kısrak Koşuları

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Yarışçılığımızın derbisi Gazi Koşusu yaklaşırken 3 yaşlı erkek ve dişi safkan İngiliz tayları son provalarına çıkmaya hazırlanıyor. 8 Haziran Cumartesi günü Ankara'da Mehmet Akif Ersoy ve İbrahim Kirazoğlu Koşuları ile startı verilecek olan heyecan dolu hafta sonu programı 9 Haziran Pazar günü İstanbul'da Kısrak ve Sait Akson Koşuları ile kapanışı yapacak.

9 Haziran Pazar

Kısrak Koşusu (G1/D)

Bu önemli mücadelede, 3 yaşlı dişi safkan İngiliz tayları 98. Gazi Koşusu öncesinde Veliefendi Hipodromu'nda güçlerini sınayacak. Bu yıl 69.'su gerçekleştirilecek koşu 2100 metre mesafe çim pistte yapılacak.

69. Kısrak Koşusu'na şu isimler kayıt oldu;

Sait Akson Koşusu (G2/E)

Kulübümüzün kurucu üyelerinden merhum Sait Akson'u anacağımız koşu 3 yaşlı erkek safkan İngiliz taylarına mahsus olarak 2200 metre mesafe çim pistte gerçekleştirilecek

Sait Akson Koşusu'na kayıt yaptıran taylar şu şekilde sıralanıyor;

Yarışlara ait tahmin ve datalarımızı yarışlardan bir gün önce sitemizde bulabilirsiniz..

Yarışları izlemek için ise LİNKİMİZİ kullanabilirsiniz..