Kilitli menülerin kullanımı için üye olup MORAT PUAN kullanmak gerekir..MORAT PUAN reklam videosu izlenerek ücretsiz olarak veya kullanım paketlerinden satın alınarak elde edilir.// Video reklam anlaşmalarımız sona erdiğinden bir süre reklam videosu izlenerek MORATPUAN kazanılamayacaktır.. || Saat 17.00 de ertesi günün verileri hazır olur.MORAT PUAN kullanarak faydalanabilirsiniz. Kullanım yaptığınızda 1 MORATPUAN hesabınızdan düşer ve 5 saat süre ile kilitli menüler açılır. Günün Sözü:

Seveceğin bir iş seçersen,yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın.

KONFÜÇYÜS

YENİ VERSİYONDA HESABA GİRİŞ YAPMA HAKKINDA

Morat,Morat sayısal at analizi,galop,at yarışı,puanlı bülten,veliefendi,gazi koşusu,at analizi,ganyan,altılı ganyan,yarış rehberi,yarış bülteni,lider form,tjk,hazır kupon,sanal altılı   ,tahmin ,at yarışı tahmini ,hipodrom

Değerli kullanıcılarımız , yeni versiyonumuzda giriş yapmak için kullanıcı adı olarak e-postanızı , şifre olarak da yeni belirleyeceğiniz bir şifreyi kullanmanız gerekmektedir.

Yeni şifre belirlemek için kullanıcı girişi sayfanızda e-postanızı yazdıktan sonra ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna basarak ilerleyebilirsiniz.

Şifre belirlemenin akabinde karşınıza çıkan billgi güncellemeyi yapmayı unutmayın lütfen..

Teşekkürler..